Domů  E-shop  Dětský bazar  Služby  Kontakt  Sleva

 Číst inzeráty  Přidat inzerát  Odstranit inzerát  Upravit inzerát

Podmýnky bezplatné inzerce


Dětský bazar – inzerce zdarma:

Krteček pro Vás připravil možnost inzerovat na svých stránkách zdarma. Můžete zadat libovolný počet inzerátů, ale každou věc pouze jednou. Inzerát se zobrazuje půl roku, pokud ho sami dřív nesmažete, protože již nebude aktuální. Dětský bazar nenese žádnou odpovědnost za inzeráty podané inzerenty. Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat Uživatele uvedených v inzerátu, nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou. Uživatel souhlasí s anonymním užitím registračních a statistických údajů. Vaše osobní údaje budou uchovávány v elektronické podobě na serverech umístěných výlučně v členských státech Evropské Unie. Vámi vložený obsah a kontakní údaje budeme zpracovávat do doby, než dojde ke smazání inzerátu. Při odstranění inzerátu dojde automaticky ke smazání osobních údajů v něm uvedených. Zadáním vlastního inzerátu souhlasíte se zveřejněním vašeho e-mailu, telefonního čísla a lokality (kraje nebo města). Inzeráty jsou řazeny od nejnovějšího po nejstarší. Pokud Vás nabídka zboží zaujme stačí inzerenta kontaktovat telefonicky, nebo e-mailem .


Údaje potřebné při zadávání inzerátu:

Pokud inzerát zadáváte je nutné vyplnit všechny údaje:

 • Jméno: zadejte Vaše jméno - nezobrazuje se
 • Okres nebo kraj: vyberte jméno města nebo okres kde bydlíte - pro lepší orientaci v inzerátech
 • Telefon: zadejte Vaše telefonní číslo bez lomítek a mezer ( program mezery vloží sám )
 • Adresa elektronické pošty: zadejte Váš email např.info@krtecek.com  bez háčků a čárek ve standartním formátu jinak by Vás zájemci nemohli kontaktovat
 • PIN (slouží ke smazání inzerátu) : zadejte čtyřmístný kód ( doporučuji dát nějaký, který už na něco používáte pro zapamatování :-)
 • Druh inzerátu: vyberte nabídku ( pokud prodáváte), vyberte poptávku ( pokud chcete koupit )
 • Druh zboží: vyberte kategorii zboží, která nejvíce odpovídá druhu zboží, které chcete prodat eventuelně koupit
 • Název zboží - nadpis: zadejte název zboží - nadpis inzerátu
 • Text inzerátu : napište text inzerátu ( včetně háčků a čárek ) maximálně 500 znaků ( ve formuláři lze popsat maximálně 6 řádků ).
 • Prodejní cena: zadejte prodejní cenu za zboží (pouze čísla) nebo vyberte jednu z možností
 • K inzerátu můžete připojit fotografii ve formátu jpg ( JPEG ) maximální velikost 192 kB, o maximálních rozměrech 900x640 pixelů - stačí stisknout tlačítko procházet, najít soubor s fotografií a kliknout na něj. Velikost a formát obrázku zjistíte tak, že na něj najedete myší, stisknete pravé tlačítko a vyberete "vlastnosti".
 • A nakonec stačí stisknout tlačítko " Odeslat informace " a Váš inzerát si denně přečte několik stovek lidí. Pokud jste vše vyplnili správně obdržíte e-mail s číslem inzerátu a pinem. Tyto informace využijete ke smazání inzerátu až nebude aktuální. Inzerát se zobrazuje půl roku, pokud ho sami dřív nesmažete, protože již nebude aktuální.

Děkujeme Vám za využití našich služeb. Váš Krteček. Pokud máte nějaké nápady nebo připomínky k našemu portálu Dětský bazar adresujte je: detsky-bazar@krtecek.com


Krteček doporučuje:  

TOPlist